Bestuur

Functie Naam E-mail
Voorzitter Lex Bruijn voorzitter@caribe.nl
Penningmeester a.i. Derk Bosker penningmeester@caribe.nl
Technische zaken Hilde Bosker
Secretaris Michelle Bruijn
secretaris@caribe.nl
Algemeen lid Gijs Textor
Algemeen lid Neo Maduro

PR & Sponsor commissie

PR & Sponsor commissie pr.sponsoring@caribe.nl
Fundraising Vacant
PR & Clinics Mickey Ras en Marianne de Jong

Pinkstertoernooi commissie

Pinkstertoernooi commissie caribeix@hotmail.com
Penningmeester & Sponsoring Mieke den Braber
Acquisitie Auke Klein Entink
Technische zaken Eduard Stiekema
Secretaris Lieke Kas

Overige functies

Functie Naam E-mail
Clubhuis commissie  

Open vacature

Kas commissie Marten Meijer

Marijke van den Berge

Ledenadministratie Pauline Vink ledenadministratie@caribe.nl
Materiaal commissie Hilde Bosker materiaal@caribe.nl
Website onderhoud Eelco Dijks websitecaribe@hotmail.com

webmaster@caribe.nl

Wedstrijd secretariaat Kirsten Tigelaar  wedstrijdsecretariaat@caribe.nl
Scheidsrechterscommissie Jan Pluis  scheidsrechterscommissie@caribe.nl

Organogram Caribe