Bestuur

Functie Naam E-mail
Voorzitter Lex Bruijn voorzitter@caribe.nl
Penningmeester Benny Visser penningmeester@caribe.nl
Technische zaken Hilde Bosker
Secretaris Michelle Bruijn
secretaris@caribe.nl
Algemeen lid Gijs Textor
Algemeen lid Neo Maduro

PR & Sponsor commissie

PR & Sponsor commissie pr.sponsoring@caribe.nl
Fundraising Aliza Zwier
PR & Clinics Mickey Ras

Pinkstertoernooi commissie

Pinkstertoernooi commissie caribeix@hotmail.com
Penningmeester & Sponsoring Kees Mark
Acquisitie & Promotie Anoek Vinke
Acquisitie & Technische zaken Neomar Maduro
Algemeen lid Manon Hermse

Overige functies

Functie Naam E-mail
Clubhuis commissie  

Open vacature

Kas commissie Marissa Dik

Michiel Hessels

Ledenadministratie Aliza Zwier ledenadministratie@caribe.nl
Materiaal commissie Anoek Vinke materiaal@caribe.nl
Website onderhoud Anoek Vinke

Jack Ploeg

websitecaribe@hotmail.com

webmaster@caribe.nl

Wedstrijd secretariaat Kirsten Tigelaar  wedstrijdsecretariaat@caribe.nl
Scheidsrechterscommissie Jan Pluis  scheidsrechterscommissie@caribe.nl

Organogram Caribe