• Caribe Junioren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Coeriel, EdmarTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bult, YaroTeamspeler
    Dijks, SirionTeamspeler
    Mulder, Karsten ArmanTeamspeler
    Veen, Teun vanTeamspeler
    Zevenhoven, JeffreyTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Poulestanden Caribe HB U21-1 ( 3e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blue Hawks Zwolle HB U21-1161402189959428
    2Caribe HB U21-11711332339314025
    3Knights HB U21-11711151851117423
    4Eagles HB U21-11710251771086922
    5Blokes/WHSC U21-116619125160-3513
    6Blue Devils HB U21-1185112129223-9411
    7Northern Stars HB U21-1163013115214-996
    8Cubs-Bedrocks U21-113101284233-149-2
  • Programma

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec