• Caribe Junioren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Coeriel, EdmarTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bult, YaroTeamspeler
    Dijks, SirionTeamspeler
    Mulder, Karsten ArmanTeamspeler
    Veen, Teun vanTeamspeler
    Zevenhoven, JeffreyTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Eagles HB U21-1 - Caribe HB U21-18 - 8
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Poulestanden Caribe HB U21-1 ( 3e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blue Hawks Zwolle HB U21-1161402189959428
    2Caribe HB U21-11610332138412923
    3Eagles HB U21-11710251771086922
    4Knights HB U21-11610151791077221
    5Blokes/WHSC U21-115618121154-3313
    6Blue Devils HB U21-1185112129223-9411
    7Northern Stars HB U21-1163013115214-996
    8Cubs-Bedrocks U21-112101175213-138-2
  • Programma

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec