• Caribe Dames 1 - SOFTBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Frank, ThrinaTechnische stafAssistent-Coach
    Tigelaar, KirstenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerPitcher
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosker, HildeTeamspelerPitcher
    Bruijn, MichelleTeamspelerKorte stop
    Kas, LiekeTeamspelerCatcher
    Klein Entink, JankaTeamspelerLinksvelder
    Ras, MickeyTeamspelerMidvelder
    Scheltena, SanneTeamspelerDerde honk
    Spaargaren, TeunieTeamspelerEerste honk
    Takens, SanneTeamspelerCatcher
    Tigelaar, KirstenTeamspelerTweede honk
    Vinke, AnoekTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 sep. 14:30Caribe DS1 - DSS DS2Sportpark Corpus den Hoorn
    20 sep. 16:40Caribe DS1 - DSS DS2Sportpark Corpus den Hoorn
    3 okt. 14:30Caribe DS1 - Onze Gezellen DS2Sportpark Corpus den Hoorn
    3 okt. 16:40Caribe DS1 - Onze Gezellen DS2Sportpark Corpus den Hoorn
    10 okt. 14:30Caribe DS1 - Olympia Haarlem DS2Sportpark Corpus den Hoorn
    10 okt. 16:40Caribe DS1 - Olympia Haarlem DS2Sportpark Corpus den Hoorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.DVH DS1 - Caribe DS17 - 1
    13 sep.DVH DS1 - Caribe DS10 - 7
  • Poulestanden Caribe DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVH DS11080275363916
    2Caribe DS11061391642713
    3Onze Gezellen DS2105058579610
    4Sparks Haarlem DS28413615929
    5DSS DS28404464428
    6Amsterdam Pirates DS28404635768
    7Almere '90 DS1104065376-238
    8Olympia Haarlem DS2104066999-308
    9Tex Town Tigers DS2102085887-294
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Caribe DS1

    VS

    DSS DS2

    20 september 202014:30 uur
    Sportpark Corpus den Hoorn 2 - Softbal / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec