• Caribe Aspiranten

  • Caribe HB U15-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klein Entink, AukeTechnische stafAssistent-Coach
    Thompson, MarkTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Nijenhuis, DaanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Caribe HB U15-1 ( 3e klasse Poule I )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten Diamonds HB U15-11613121976313427
    2Knights HB U15-1171214168927625
    3Bedrocks-Cubs U15-1161105191959622
    4Blokes HB U15-115807125140-1516
    5Caribe HB U15-116301394199-1052
    6Blue Devils HB U15-116001634220-1860
  • Programma

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec