• Caribe Aspiranten

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoyer, CarltonTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijks, LuciaTeamspeler
    Dijks, SirionTeamspeler
    Veen, Teun vanTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Caribe AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels131012147628521
    2Caribe AH1121002105505520
    3Domstad Dodgers AH113904108693918
    4UVV AH213724103683516
    5BSC Almere AH115717132834915
    6Blue Socks AH1136167365813
    7Zuidvogels AH112101160133-732
    8Robur '58 AH115011438236-1981
  • Programma

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec