• Caribe Aspiranten

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoyer, CarltonTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijks, LuciaTeamspeler
    Dijks, SirionTeamspeler
    Veen, Teun vanTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Caribe AH1 - Domstad Dodgers AH111 - 8
    18 sep.Robur '58 AH1 - Caribe AH12 - 13
  • Poulestanden Caribe AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels131012147628521
    2Caribe AH1121002105505520
    3Domstad Dodgers AH11170495633214
    4UVV AH21262491622914
    5BSC Almere AH114617124804413
    6Blue Socks AH1115156155611
    7Zuidvogels AH1910850109-592
    8Robur '58 AH114011332224-1921
  • Programma

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec